logo    U Sylušky  zboží z Indie, i odjinud ...  obchůdek s orientální módou 

PRO ZÁKAZNÍKY ZE SLOVENSKA

Máme zřízen účet na Slovensku, můžete platit přímo v EURech na náš účet. Na DOBÍRKU na Slovensko nezasíláme, pouze po předchozí platbě předem na náš účet.

 


Obchodní podmínky » Jak objednat?
Jak nakupovat komplety SALWAR KAMEEZ (pandžábí)

V rámci originality prodáváme komplety pouze po 1 kuse od každého vzoru. Jakmile obdržíme objednávku, zboží neprodleně stáhneme z internetového prodeje nebo zablokujeme u karty výrobku možnost Koupit. Může se stát, že přijde v jedné chvíli více objednávek na stejné zboží. Bude vyřízena ta objednávka, která přišla jako první.

Můžete si vybrat pandžábí ze 2 sekcí - STANDARDNÍCH VELIKOSTÍ a NA MÍRU.

Pandžábí v sekci STANDARDNÍ VELIKOSTI je možné objednat pouze v uvedené velikosti, není možná u nich jakákoli změna designu či kalhot. Stačí se změřit a vybrat naměřenou velikost.

Pandžábí v sekci NA MÍRU je upraveno na Vaši postavu. Můžete si vybrat např. z několika typů kalhot, - klasických na gumu, capri, můžete si určit délku šatů, rukávů, jejich styly a pod. Po odeslání objednávky budete vyzvání k zaslání vyplněného formuláře ohledně vašich požadavků a jednotlivých měr. Formulář si můžete stáhnout také ZDE nebo v sekci Velikosti,míry.

Každý komplet je sestaven ze ŠATŮ (tuniky), KALHOT a ŠÁTKU. Neprodáváme je zvlášť.  

Dodací lhůta pandžábí je uvedena na kartě každého modelu.  Jedná se o PŘIBLIŽNOU dodací lhůtu. Máte-li nějakou událost (datum), na kterou již potřebujete model mít, kontaktujte nás, prosím. Zjistíme Vám aktuální dostupnost Vámi vybraného modelu.

Modely se vyrábějí a dovážejí přímo z Indie. Šijí se pouze po malých sériích, které putují do celého světa. Během vyřizování objednávky se může stát, že zboží bude vyprodáno a stane se nedostupným. V tom případě Vás budeme neprodleně informovat.

Jak nakupovat sárí

V rámci originality prodáváme sárí pouze po 1 kuse od každého vzoru. Jakmile obdržíme objednávku, zboží stáhneme z internetového prodeje nebo zablokujeme u výrobku možnost Koupit. Může se stát, že přijde v jedné chvíli více objednávek na stejné zboží. Bude vyřízena ta objednávka, která přišla jako první.

Kompletní dodávka sestává ze samotného SÁRÍ, BLŮZKY A SPODNIČKY.

Čoli (blůzka) -  obdržíte blůzku v ladící barvě jako je sárí. Zpravidla je ušita ze stejné látky, s bavlněnou podšívkou. Můžete si vybrat ze standardních velikostí blůzky. Naleznete je v roletce každého sárí. Bude Vám dodáno klasické choli - s kulatým výstřihem a krátkými rukávky.

Přejete-li si nechat ušít blůzku dle Vašeho přání, jiné velikosti či designu - potom zvolte variantu Ušití na míru. Po odeslání objednávky Vám zašleme formulář (ke stažení i ZDE) na vyplnění Vašich velikostí a požadovaných designů čoli. Informace ohledně vyplnění naleznete v sekci Velikosti,míry (Sárí).

Bavlněná spodnička - obdržíte spodničku v ladící barvě jako je sárí,  ve Vámi vybrané velikosti. Délka spodničky je 97 cm. Potřebujete-li délku menší, vyznačte to do poznámky. Necháme Vám ji zkrátit na požadovanou kratší délku.

Dodací lhůta sárí je uvedena na kartě každého modelu.  Jedná se o PŘIBLIŽNOU dodací lhůtu. Máte-li nějakou událost (datum), na kterou již potřebujete model mít, kontaktujte nás, prosím. Zjistíme Vám aktuální dostupnost Vámi vybraného modelu.

Modely se vyrábějí a dovážejí z Indie. Šijí se pouze po malých sériích, které putují do celého světa. Během vyřizování objednávky se může stát, že zboží bude vyprodáno a stane se nedostupným. V tom případě Vás budeme neprodleně informovat.

Jak nakupovat POLOSÁRÍ (Lehenga choli)

V rámci originality prodáváme polosárí pouze po 1 kuse od každého vzoru. Jakmile obdržíme objednávku, zboží neprodleně stáhneme z internetového prodeje nebo zablokujeme u karty výrobku možnost Koupit. Může se stát, že přijde v jedné chvíli více objednávek na stejné zboží. Bude vyřízena ta objednávka, která přišla jako první.

Kompletní dodávka sestává ze samotného SUKNĚ, BLŮZKY A DHUPATTY (ZÁVOJE).

Sukně i čoli (blůzka) jsou upraveny na Vaši postavu. Můžete si vybrat z několika vzorů - přední části a výstřihu, zadní části a výstřihu, délky a také styl rukávů či styly sukně. Po odeslání objednávky budete vyzvání k zaslání vyplněného formuláře ohledně Vašich požadavků a jednotlivých měr. Formulář si můžete stáhnout také ZDE nebo v sekci Velikosti,míry.

Dodací lhůta polosárí je uvedena na kartě každého modelu.  Jedná se o PŘIBLIŽNOU dodací lhůtu. Máte-li nějakou událost (datum), na kterou již potřebujete model mít, kontaktujte nás, prosím. Zjistíme Vám aktuální dostupnost Vámi vybraného modelu.

Modely se vyrábějí a dovážejí z Indie. Šijí se pouze po malých sériích, které putují do celého světa (především USA, Kanady, VB, Německa, Holandska, Austrálie, Indie...). Během vyřizování objednávky se může stát, že zboží bude vyprodáno a stane se nedostupným. V tom případě Vás budeme neprodleně informovat.

Jak nakupovat tuniky

Vyberte si Velikost   z uvedené nabídky.  Nejdůležitějším údajem je obvod hrudníku. Ostatní údaje - obvod pasu a boků jsou pouze informativní.

Změřte si obvod hrudníku a vyberte si nejbližší VĚTŠÍ velikost.

Dodací lhůta je uvedena u každé tuniky. Jedná se o PŘIBLIŽNOU dodací lhůtu.

Modely se vyrábějí a dovážejí z Indie a putují do celého světa. Během vyřizování objednávky se může stát, že zboží bude vyprodáno a stane se nedostupným. V tom případě Vás budeme neprodleně informovat.